بهارنارنج

وای این تیراژ فکر کنم برنامه بهارنارنج را دیدم شبکه سه چه قشنگ بود. مهدی یراحی قسمت عربیشو می خونه که خیلی به صداش می خوره، رضا صادقی جنوبی می خونه، اون آقا زابلیه که بازیگره به زبان سیستان بلوچستانی می خونه، یکی دیگه به زبان ترکی می خوه، مرتضی پاشایی هم فارسیلبخند خیلی آهنگ شادیه. 

فکر کنم توی شهرک سینمایی غزالی پرش کردن، انقدر دوست داشتم می شد برم شهرک سینمایی غزالی، با کت و دامن و کلاه قدیمی، ازینایی که توی فیلمای زمان رضاخانی می پوشن، فیلم پر می کنن یعنی الکی مثلا دارن توی لاله زار راه می رن. از جمله موزیک ویدیو هایی بود که توش سلیقه به خرج داده بودن خوشم اومد. 

کلا چند سالیه افتاده بین خواننده ها که برای عید نوروز آهنگ های چند خواننده ای تولید می کنن. دو سال پیش هم یه آهنگ بود بی بی سی میذاشت، که ستار و لیلا و حمید طالب زاده با هم خونده بودن، سه قسمت بود. قسمت اولش که ستار خونده بودف یکی از آهنگ های قدیمی ستار بود به اسم تکخال، الان شادش کرده بودن وای اونم خیلییییی خوشگل بود. بقیه اش ولی معمولی بودچشم خیلی حس عید میداد. توش کلمه های قشنگ قشنگ بهاری زیاد داره. اسم اهنگش بود "مِدلی"(Medley) همونی که می گفت:

"بوی تنت بوی گله
بوی گلای اطلسی
مثل شکوفه های سیب قشنگ و دور از دسترسی
وقتی میای بهار میاد
بوی گل انار میاد
عطری که با نسیم صبح از روی سبزه زار میاد

شراب صد ساله تویی
سرخی آلاله تویی
اگه قماره زندگی اونی که تک خاله تویی
شراب صد ساله تویی
سرخی آلاله تویی
اگه قماره زندگی اونی که تک خاله تویی

دلم میخاد حرف بزنی
قفل سکوت رو بشکنی
مثل حریره اون صدات برگ گل ابریشمی

ای آخرین سرود من
نوای چنگ و عود من
از تو قشنگه زندگی
ای همه تار و پود من

شراب صد ساله تویی
سرخی آلاله تویی
اگه قماره زندگی اونی که تک خاله تویی
اونی که تک خاله تویی"

 

موزیک ویدیو آهنگ فصل بهار را می تونید از اینجا ببینید یا دانلود کنید

هر دفه میرم بیرون توی فصول مختلف از طبیعت عکسمی گیرم. آرشیو عکسهام دارن زیاد میشن، دیگه باید یه فکری به حال مدیریت اونها هم بکنم.

این عکسهای بهاری تقدیم شما لبخند


/ 1 نظر / 41 بازدید