لحظه شیرین

آی، تو رهاااااایی،

مثل پروانه ی دیوانه ی پرواز

تو صدااااایی،

زنده و ساده به زیبایی آواز

تو هوااااااایی،

مثل تصویر همین منظره دلباز

باورم کننننن،

باید آن خاطره ها زنده شود باز

 

لحظه ی شیرین قرارم تویی

هر چه از آن خاطره دارم تویی

دلخوشم از اینکه کنارم تویی

عاشقم و دار و ندارم تویی

آی، دیدم از دووووور موی تو رسم پریشانی دنیااااست

دیدم از دووووور از همین فاصله لبخند تو پیداااااست

در نگاااااهت موج زیبایی و آرامش دنیاست

با تو مستم بهترین جای جهان با تو همین جااااست

لحظه ی شیرین قرارم تویی

هر چه از آن خاطره دارم تویی

دلخوشم از اینکه کنارم تویی

عاشقم و دار و ندارم تویی

دانلودش کنید با صدای علی زند وکیلی

***

این آهنگای این تیریپی زند وکیلی خیلی خوبن. حس رهایی و بعدشم شور و نشاط دارن. 

تازه از مشهد برگشتم. ایشالا قسمت شما. 

مشهد حس و حالای خودشو داره. اولش نیست، بعد هی به مرور میاد. بعدش که آدم بر می گرده، تازه بیشتر حسش می کنه. کلا جاهای مذهبی و فضاهای معنوی همینطوری ان. مثلا اعتکاف هم آدم که میره هی اون روزای اولش حرص میخوره که چرا در من اتفاقی نمی افته و چرا متوحل نمیشم و چرا من هیچی از این فضا نمی فهمم، اما بعدش که می ره خونه، اون تفاوته را حس می کنه و درک می کنه که یه اتفاقاتی بالاخره افتاده. حالا برای برخی زیاده برای برخی کم. ولی بالاخره هست.

یه چیز دیگه هم در مورد سفر بگم. خیلی خوبه سفر! آدم قبل از این که بخواد بره یه مقاومت درونی توش هست که وای من چطوری این همه کارو ول کنم برم و ... ولی وقتی بر می گرده، متوجه میشه که از چه چیزهایی تازه رهایی پیدا کرده. چقدر فکرش هوا خورده! از دست یه سری فکرای تکراری دست و پا گیر که زندونیش کرده بودن رها شده. موندن توی یک جا به مدت زیاد اصلا چیز خوبی نیست دیگه. چون فکر آدم دچار تکرار میشه. دچار رکود میشه. گیر میده و میکنه به یه چیزای کوچیک بی اهمیت. اما با جابجایی با دیدن آدمای مختلف این فکر باز میشه و بزرگ میشه. خیلی چیزای بی اهمیتی که ذهن آدم را برای مدت ها مشغول کرده بودن اهمیتشونو از دست میدن. 

توی این سفر زیارتی، خیلی به طور جالب و اتفاقی یه نفرو دیدم! آدمهای این مدلی را توی چند تا جا و فضای مذهبی دیگه هم همینطوری دیده بودم! مثل مکه حتی! خلاصه که، خیلی جالب بودنیشخند 

/ 3 نظر / 115 بازدید
ه

یکی یه خاطره از فامیل اصفهانیشون نوشته بود، اومدم اینجا (اصلاحیه!) دیدم یه عالمه نوشته جدید داری. زیارت قبووول [گل] آدمای چه مدلی؟!

علی

سلام تماس گرفتم گفتند به ايميلي كه اعلام كرديدرخواست يا مشكلتون رو بيان كنيد ، تا جايي كه امكان داشته باشد كمك خواهند كرد مطالب هم بر نميگردد فقط ديتاي اونها موجود هست و متعاقبا" اعلام مي كنند هر كسي كه ديتاي وب خودش را خواست بهش بدهند.

ه

[خنده] ببخشید پرسیدم فکر کردم مثلا کسایی که هیچ سنخیتی با اینجور جاها ندارن یا چیزی نو این مایه ها و برام عجیب بود چرا اینقدر مبهم