چل شدم

این روزا حس می کنم دارم عین لباس شسته شده که آبشو می گیرن، چلونده می شم. از این طرف، از اون طرف، می پیچونن، می چرخونن، می چِلونن...

یا عین چیزی که لای منگنه س، ولی نمی شه منگنه اش کرد. حالا باز اون از دو طرفه، امان از این که از همه طرف باشه...

طوری نیست، خوبه، بعدنا که نگاه کنم به عقب، کیفی می کنم از خودم و کارام!نیشخند

خب رمزش همینه، که آدم به خودش شک نکنه، که با عقلش و دلش تصمیم بگیره و بره جلو، شک نکنه حتی یک لحظه! حتی یک لحظه! این شکه بد جوری گیرش می ندازه.

من واقعا موندم. پس اونایی که از خدا و قسمت می گفتن چی شدن؟ مگه خدا نیست؟ مگه حواسش نیست دم بزنگاه برسه؟ مگه نگفته به من توکل کنین، مگه نگفته خوش بین باشین؟ مگه نگفته امیدوار باشین؟ مگه نگفته شما راهتونو پیدا کنین برین، من راهنمایی تون می کنم؟ مگه آدم نباید راهشو خودش پیدا کنه؟ خب آقاجان آدم ها با هم متفاوت ان، مگه همه باید مثل هم باشن؟ مگه همه باید همزمان از این جا برن اونجا، از اون جا برن فلان جا، از فلان جا برن بهمان جا؟!!

هر کسی منحصر به فرده، برای خودش - و داستان های زندگیش یه وقتی دارن. من دیگه تصمیممو گرفتم. فقط و فقط خودم بدون یک درصد ناخالصی برای زندگیم تصمیم می گیرم، شما را نمی دونم، شما ها همونایی هستین که منتظرین بقیه بهتون بگن چی کار کنین، خودتونم به بقیه می گین چی کار کنن، هر کاری می خواین بکنین، ولی از من گفتن بود، خودتون برای مسائل مهم زندگیتون تصمیم گیرنده باشید، فقط خودتون!

بذارین ما هم به زندگیمون ادمه بدیم، همه چیز خوبه، من که راضیم!

**********

شک نکن

درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی
نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد
خدا از راه می رسد . . .

/ 0 نظر / 3 بازدید